Informacje o firmie BARD


C. R. Bard, Inc. jest wiodącą międzynarodową firmą zajmującą się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych technologii ochrony zdrowia w celu poprawy jakości życia pacjentów w następujących dziedzinach (po kliknięciu w poniższe linki zostaniesz przekierowany na międzynarodowe strony C. R. Bard, Inc.):

Spółka BARD sprzedaje na całym świecie swe produkty i usługi szpitalom, indywidualnym specjalistom służby zdrowia, placówkom świadczącym opiekę specjalistyczną oraz innym instytucjom ochrony zdrowia.

BARD stał się pionierem w dziedzinie rozwoju środków medycznych przeznaczonych do stosowania u jednego pacjenta w ramach opieki szpitalnej. Dziś zajmuje się innowacjami technologicznymi, które zapewniają maksymalną skuteczność kliniczną i pomagają redukować całkowite koszty opieki zdrowotnej.

Podstawowe wartości firmy BARD – Jakość, Integralność, Usługi i Innowacje - charakteryzują podstawę naszych działań i ich kierunek. Te cztery wartości stanowią naszą inspirację w rozwiązywaniu problemów i towarzyszą nam przy codziennych czynnościach i realizacji naszego posłannictwa. Służą jako centralny punkt wyjściowy dla naszych poczynań i określają, jak chcemy być postrzegani przez naszych współpracowników, klientów, akcjonariuszy i przez całe społeczeństwo.

Nasza misja:

Ulepszać życie i świadczenie opieki zdrowotnej poprzez rentowne opracowywanie, wytwarzanie i wprowadzanie na rynek produktów opartych na wartościach, spełniających wymagania naszych klientów w zakresie jakości, integralności, usług i innowacji, jednocześnie zapewniając szerokie możliwości naszym pracownikom. W rezultacie zoptymalizujemy wartość dla akcjonariuszy i staniemy się poważaną na całym świecie firmą w branży ochrony zdrowia.

Copyright © 2012 C. R. Bard, Inc. All Rights Reserved.
730 Central Avenue, Murray Hill, New Jersey 07974 USA | 1-908-277-8000
Terms of Use | Privacy Policy www.lifechanginginnovation.org www.advamed.org