Skip to main content
Kareira

Achieve more, grow more, be more™


BD (Becton, Dickinson and Company), wiodący światowy producent technologii medycznych, nabył firmę C.R. Bard, Inc., dzięki czemu stał się nowym liderem w branży opieki zdrowotnej,
z rocznym obrotem około 16 miliardów dolarów.

BD jest jedną z największych globalnych firm z branży technologii medycznych na świecie
a ponadto jest motorem postępu w świecie zdrowia doskonaląc badania medyczne, diagnostykę i opiekę. Firma opracowuje innowacyjne technologie, usługi i rozwiązania, które pomagają w usprawnieniu zarówno terapii klinicznej dla pacjentów, jak również procesu klinicznego dla podmiotów świadczących opiekę zdrowotną. Firma BD zatrudnia 65.000 pracowników i jest obecna praktycznie w każdym kraju na świecie, aby rozwiązać największe problemy zdrowotne na świecie. Firma BD pomaga klientom poprawić wyniki, obniżyć koszty, zwiększyć wydajność, poprawić bezpieczeństwo i zwiększyć dostęp do opieki medycznej.

Jeśli chcesz dołączyć do nowego BD w regionie EMEA, znajdź wszystkie oferty pracy na stronie www.bd.com/careers lub dołącz do naszej społeczności talentów na stronie http://bd.tal3nt.community/

Kariera w Bard Poland Sp. z o.o.

Ponad sto lat postępu medycznego

Firma Bard dokonała wiele podczas wielu lat swojej historii i jest równie mocno zaangażowana w przyszłość. Stale tworząc innowacyjne produkty poprawiające jakość życia pacjentów na całym świecie, wierzymy, iż nasze drugie stulecie okaże się tak samo wybitne, jak i pierwsze.Obecnie świat, w którym żyjemy bardzo różni się od tego z początku XX wieku. Ale przez lata firma Bard  nigdy nie odstąpiła od swojego zaangażowania w tworzenie innowacyjnych, potencjalnie ratujących życie produktów, które poprawiają jakość życia pacjentów na całym świecie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, naszego dziedzictwa oraz ludzi w Bard, którzy byli przed nami. Ich duch żyje z nami wszystkimi do dziś.Nasze wartości i pracownicy, którzy podtrzymują te wartości każdego dnia są fundamentem naszego powodzenia - to jest nasz duch; to jest nasza przyszłość.
 


(ENG Wideo)

 

EMEA Careers


BD (Becton, Dickinson and Company), wiodący światowy producent technologii medycznych, nabył firmę C.R. Bard, Inc., dzięki czemu stał się nowym liderem
w branży opieki zdrowotnej, z rocznym obrotem około 16 miliardów dolarów.

BD jest jedną z największych globalnych firm z branży technologii medycznych na świecie a ponadto jest motorem postępu w świecie zdrowia doskonaląc badania medyczne, diagnostykę i opiekę. Firma opracowuje innowacyjne technologie, usługi i rozwiązania, które pomagają w usprawnieniu zarówno terapii klinicznej dla pacjentów, jak również procesu klinicznego dla podmiotów świadczących opiekę zdrowotną. Firma BD zatrudnia 65.000 pracowników i jest obecna praktycznie
w każdym kraju na świecie, aby rozwiązać największe problemy zdrowotne na świecie. Firma BD pomaga klientom poprawić wyniki, obniżyć koszty, zwiększyć wydajność, poprawić bezpieczeństwo i zwiększyć dostęp do opieki medycznej.

Jeśli chcesz dołączyć do nowego BD w regionie EMEA, znajdź wszystkie oferty pracy na stronie www.bd.com/careers lub dołącz do naszej społeczności talentów na stronie http://bd.tal3nt.community/

Dlaczego wybrać Bard?

To coś więcej niż praca. W Bard Twoja kariera pomoże poprawić jakość życia
i świadczenia opieki zdrowotnej.

Będziesz pracować z najbardziej utalentowanymi zespołami, tworząc innowacyjne produkty, które polepszają jakość życia pacjentów i klientów na całym świecie. Znakomita praca niesie ze sobą ogromne korzyści, ponieważ wierzymy w to, że rewelacyjne wyniki powinny być nagradzane w równie wspaniały sposób.

Nasze Role w (państwie)

Jako organizacja zajmująca się sprzedażą, zawsze poszukujemy wysoce wykwalifikowanych współpracowników z pasją do dostarczania naszym partnerom ze służby zdrowia rozwiązań i produktów dopasowanych idealnie do ich potrzeb. Nasze Działy ds. Obsługi Klienta, Marketingu, Rozwoju Rynku, Rozwoju Działalności, Oceny ryzyka i Zapewniania jakości, Kadr oraz Finansów wspierają nasze lokalne Działy sprzedaży, dbając,  by nasi klienci byli zachwyceni każdym kontaktem z Bard.

Nasi ludzie

Bard jako ambitna, przedsiębiorcza i rozwijająca się firma jest  miejscem dla zmotywowanych, działających w zgodzie z etyką i odpowiedzialnych ludzi, którzy chcą zostać zauważeni, działać i cieszyć się z nagród, na które prawdziwie zasłużyli. Nasi ludzie myślą niezależnie i analitycznie oraz z przyjemnością stawiają czoła wyzwaniom zrównoważonego rozwoju i  życia według naszych wartości. W Bard Twoja ambicja i głód osiągania wyników pozwolą Ci osiągać więcej, nauczyć się więcej i być kimś więcej.  

Nasze obietnice

W Bard oczekujemy zaradności, śmiałości i odpowiedzialności – liczymy na to, że będziesz zarządzać swoim obszarem specjalizacji i tworzyć własne rozwiązania. Wyniki  łączymy bezpośrednio z nagrodami – znaczne osiągnięcia zasługują na duże nagrody. Przygotuj się na szybkie tempo, zmianę i rozwój – będziesz mieć dużo pracy,  zmagać się z wyzwaniami i nigdy nie będziesz się nudzić!

Możesz mieć realny wpływ i dać się zauważyć – nasza firma ma płaską strukturę,
a kadra kierownicza zawsze jest dostępna. Chcielibyśmy, by nasi pracownicy charakteryzowali się otwartym podejściem i czerpali przyjemność z pracy na różnych stanowiskach i w rożnych działach, prezentując odmienne kultury, perspektywy i zdolności do znalezienia najlepszego rozwiązania dla naszej firmy, naszych wspólników, klientów oraz pacjentów, na rzecz których świadczymy usługi.

No Limit on yours at Bard

Nagroda i uznanie

Jako wyjątkowe miejsce pracy mamy zapotrzebowanie na prawdziwe talenty. Za osiągane rezultaty oraz wkład w wyniki firmy zdobędziesz nasze uznanie
i otrzymasz sowitą nagrodę. Nasze podejście do kwestii wynagrodzeń odzwierciedla kulturę opartą na wynikach, dlatego regularnie testujemy swoją wydajność, aby upewnić się, że jesteśmy konkurencyjni na rynku.

Achieve More, Grow More, Be More

Jako globalna i różnorodna firma, Bard jest miejscem, w którym Twoja kariera będzie nieograniczona – będziemy wspierać Twoją kreatywność i damy każdą możliwość rozwoju. Zmieniamy się dzięki doświadczeniom opartym na rolach,
i stosowaniu szerokiego spektrum ocen oraz programów rozwoju w celu uzupełnienia i optymalizacji nauki podczas pracy.   UmieścimyCię na fotelu kierowcy, aby dać ci możliwość  długoterminowego pokierowania swoją karierą. Szczere wierzymy w pielęgnowanie własnego talentu, a nasze ramy rozwoju znajdziesz poniżej.

Learn Share Do

 

Bądź sobą

„Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, szanujemy różne środowiska i opinie innych oraz zachęcamy ludzi do bycia sobą w miejscu pracy. Wspieramy kulturę tolerancji, w której pracujemy wszyscy razem bez względu na granice wyznaczane zajmowanym stanowiskiem czy położeniem geograficznym oraz dzielimy się różnymi perspektywami i możliwościami, aby zapewnić najlepsze wyniki naszej firmie, naszym wspólnikom, klientom i pacjentom, na rzecz których świadczymy usługi”.

Timothy M. Ring                                                       John H. Weiland
Przewodnniczący i Dyrektor generalny                    Prezes i Dyrektor ds. operacyjnych

Dowiedz się więcej (ENG) o integracji i różnorodności w Bard.

Odpowiedzialność społeczna

Nasz nagradzany program polecania pracowników daje Ci wyjątkową możliwość wsparcia Médecins Sans Frontières/Lekarzy Bez Granic (MSF). Ta organizacja pomaga ludziom na całym świecie w miejscach, które tego najbardziej potrzebują, dostarczając pomoc medyczną w nagłych wypadkach osobom dotkniętym konfliktem, epidemiami, klęskami żywiołowymi lub pozbawionych opieki medycznej.

Program mentorski EMEA (obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki)

W ramach programu mentorskiego EMEA, Mentorzy pracują nie tylko ze swoimi uczniami, ale również współpracują z pracownikami z Mencap, by dzielić się pomysłami i poradami na temat rzeczywistych przypadków biznesowych związanych z działalnością charytatywną. (ENG Wideo)

 

Kariera w Bard

Odkryj możliwości pracy (ENG) w Bard i zgłoś się już dziś (ENG).

Obecnie nie szukasz niczego nowego? Pozostań z nami w kontakcie za pomocą LinkedInzarejestruj się, by otrzymywać regularne powiadomienia i aktualizacje
o BD oraz dostępnych stanowiskach.

Careers

Lifeblood

Wspaniali ludzie są naszą siłą napędową

Ludzie w Bard zmieniają świat. Mamy to we krwi i  w naszym DNA. Tacy ludzie  robiąc coś dobrego dla naszych pacjentów, klientów i naszej firmy. Bez wymówek.

Caring in our blood

Opiekę mamy we krwi

Wspierasz nas w poprawianiu jakości życia i poziomu opieki zdrowotnej. Nieważne, jaką pracę wykonujesz w Bard, każdy pomaga nam dostarczać jakość, uczciwość, usługi i innowacje.
 

Winning in blood

Zwycięstwo mamy we krwi

Masz podejście „mogę” i „zrobię”, pragniesz osiągąć wymierny i trwały sukces oraz się nim cieszyć. Odnalezienie większej liczby osób równie utalentowanych jak Ty pomoże stworzyć jeszcze  lepszą przyszłość.